У житомирської пенсіонерки шахрай вкрав останні гроші: старенька благає про допомогу

У житомирської пенсіонерки шахрай вкрав останні гроші: старенька благає про допомогу

У житомирської пенсіонерки шахрай вкрав останні гроші: старенька благає про допомогу

Сьогодні, 11:01

До редакції сайту Zhitomir-Online звернулася 76-річна Валентина Григоріївна Міляновська. Пенсіонерка розповіла, що декілька днів тому її обікрали у власній оселі.

13 вересня Валентина Григоріївна пішла на ринок за брачними помідорами, бо не мала грошей на кращі. По дорозі вона зустріла чоловіка, який запропонував їй соціальну допомогу.

Пенсіонерка повірила та попросила його зачекати біля будинку. Перед цим вона розповіла цьому чоловіку, що має спершу купити брачних помідорів, додавши, що не може дозволити собі перший сорт. Отже, шахрай прекрасно знав, що вкраде в літньої жінки останні гроші.

Коли Валентина Григоріївна повернулася, вона пустила його до своєї квартири, що на вул. Київська, 64. Пенсіонерка розповіла чоловіку про всі свої проблеми зі здоров’ям: про те, що вона інвалід 1-ої групи, що має сильні проблеми з ногами та про астму, через яку задихається. Але навіть це не зупинило шахрая.

  У Держстат кажуть, що реальна зарплата у вересні зросла на 4,3%

Він дістав декілька купюр й поклав на кухонний стіл. Валентина Григоріївна подякувала й одразу пішла покласти гроші у шафу. Так шахрай й дізнався, де старенька зберігає свої заощадження.

Вже у коридорі “соціальний працівник” раптом сказав, що хоче чаю. Поки пенсіонерка ставила чайник, шахрай пішов до шафи та вкрав з неї гроші. Після цього в нього раптом з’явилися “невідкладні справи” – він відмовився від чаю та втік.

Вже потім Валентина Григоріївна помітила відсутність грошей та викликала поліцію. Шахрай вкрав в пенсіонерки останні 2400 гривень. Вже від поліцейських старенька дізналася, що купюри, які він їй дав, є сувенірними. Їх правоохоронці вилучили як речовий доказ.

– Я не знаю, що мені робити… Мені потрібно зуби робити – грошей немає. Ходила до стоматолога – кажуть, що без грошей не можна. Я просто не знаю, що робити…, – жаліється пенсіонерка.

Поліція до ночі перебувала у квартирі Валентини Григоріївни. Правоохоронцям вдалося зафіксувати сліди від взуття шахрая, коли той йшов до шафи.

  Розрив з коханими – Левам, фінансова допомога – Скорпіонам: гороскоп на 10 серпня

Валентина Григоріївна довірилася тому чоловіку через гостру потребу в грошах, яких не вистачало навіть на якісну їжу та лікування. А тепер в неї вкрали ще й останнє…

Будемо сподіватись, що шахрая спіймають й він відповість перед законом за цей жахливий злочин. Проте це, на жаль, не звільнить бідолашну пенсіонерку від квитанцій за комуналку, від потреби купляти їжу й здоров’я її теж це ніяк не поліпшить. Жити Валентині Григоріївні потрібно зараз. Й просто зараз вона сидить в себе в квартирі та сподівається, що житомиряни, які почують про її біду, не залишаться осторонь.

– Я дуже сподіваюся, що люди мені допоможуть… Я просто не знаю, як мені жити далі. Я самотня, більш немає кому мені допомогти, одне тільки сподівання на людей, що щось мені підкинуть на життя…, – благає про допомогу Валентина Григоріївна.

Номер картки Валентини Григоріївни Міляновської: 5168 7574 0271 9357

У житомирської пенсіонерки шахрай вкрав останні гроші: старенька благає про допомогу