Згенерувати та роздрукувати COVID-сертифікат на порталі “Дія” можна буде наприкінці вересня – Мінцифри

Згенерувати та роздрукувати COVID-сертифікат на порталі "Дія" можна буде наприкінці вересня - Мінцифри

Згенерувати та роздрукувати COVID-сертифікат на порталі “Дія” можна буде наприкінці вересня – Мінцифри

Сьогодні, 10:57

Згенерувати та роздрукувати COVID-сертифікат про повну вакцинацію на порталі “Дія” можна буде наприкінці вересня, повідомляється на сайті Міністерства цифрової трансформації з посиланням на главу відомства Михайла Федорова.

“Уже понад 700 тис. українців згенерували свої внутрішні та міжнародні сертифікати в застосунку “Дія” і активно користуються ними. Наші сертифікати офіційно визнано в ЄС для подорожей за кордон. Наприкінці вересня ми додамо можливість отримати сертифікат на порталі “Дія”. Наразі працюємо над розробкою послуги. Завдяки цьому ще більше українців зможуть подорожувати та користуватися COVID-сертифікатом”, – цитує міністра прес-служба відомства.

Зазначається, що завдяки запуску послуги на порталі “Дія” отримати цифровий COVID-сертифікат зможуть українці, які не мають ID-картки або біометричного паспорта для виїзду за кордон, або які не мають “Дія.Підпис”, або не користуються застосунком “Дія”.

У Мінцифри обіцяють, що згодом на порталі буде доступний і COVID-сертифікат про отримання негативного ПЛР-тесту. Крім того, відомство працює і над розробкою сертифіката вакцинації однієї дозою. Він буде також доступний і на порталі, і в застосунку “Дія”.

  Свіжий курс валют: міжбанк, "чорний" ринок, готівковий ринок