Серйозні зміни в особистому житті – Ракам, дрібні втрати чи крадіжки – Стрільцям: гороскоп на 20 вересня

Серйозні зміни в особистому житті – Ракам, дрібні втрати чи крадіжки – Стрільцям: гороскоп на 20 вересня

Серйозні зміни в особистому житті – Ракам, дрібні втрати чи крадіжки – Стрільцям: гороскоп на 20 вересня

Сьогодні, 08:26

ОВНИ

Сприятливий день для активних дій у сфері бізнесу. Не виключена поява впливових осіб, які нададуть допомогу у ваших починаннях. Зараз справи вимагатимуть від вас набагато менше зусиль і часу, ніж ви припускали.

ТЕЛЬЦІ

Настає час зближення та романтики. Якщо у вас є пара, то влаштуйте особливий вечір. А самотнім представникам знаку бажано більше спілкуватися – так ви отримаєте шанс на цікаве знайомство, яке докорінно може змінити ваше життя.

БЛИЗНЯТА

Не виключено, що вам вдасться розширити свою діяльність і відкрити для себе додаткові джерела заробітку. Бійтеся пліток, чужих порад і наклепів.

РАКИ

Завзятість і твердість позицій допоможуть у роботі. А цього дня ви встигнете зробити на диво багато. А ось в особистому житті ймовірні серйозні зміни – як позитивні, так і негативні.

ЛЕВИ

Вас чекають приємні сюрпризи і несподіване знайомство. На роботі можливі зміни, однак нехай це вас не турбує, навіть якщо на перший погляд вони здадуться дивними і незрозумілими.

  Премії у більш ніж 20 тис. грн - які зарплати з початку року отримували мер Житомира, заступники та секретар міськради

ДІВИ

День не надто сприятливий для тих, хто займається торгівлею. Вам потрібно попрацювати над своїми слабкими місцями – зараз дуже підходящий час.

ТЕРЕЗИ

Щоб уникнути перевитрати енергії краще відмовитися від не надто важливих зустрічей. Утримайтеся також від великих витрат. Можливі прикрі непорозуміння з близькими людьми, причиною яких будете ви.

СКОРПІОНИ

Ваші амбіції можуть все зіпсувати, тому контролюйте себе. Схильність до самозамилування може призвести до серйозних конфліктів з коханими.

СТРІЛЬЦІ

Уважно поставтеся до фінансових операцій і витрат. Можливі дрібні втрати, крадіжки. Ймовірно, вам запропонують вигідну справу, але з грошима доведеться почекати, оскільки ви не зможете дати блискавичний результат.

КОЗОРОГИ

Ви відчуєте приплив енергії, а тому з ентузіазмом братиметеся за всі справи. Ви будете на висоті і все зробите правильно.

ВОДОЛІЇ

Можливі інтриги через заздрість. Намагайтеся не виставляти напоказ свої здобутки.

РИБИ

У вас накопичилося багато невирішених питань. Можливі й непередбачені проблеми. Постарайтеся зібратися і не витрачайте час на дрібниці.