У МОЗ повідомили про стрімке погіршення епідситуації: названо причину

У МОЗ повідомили про стрімке погіршення епідситуації: названо причину

У МОЗ повідомили про стрімке погіршення епідситуації: названо причину

Сьогодні, 17:01

В Україні продовжується стрімке погіршення епідситуації. Головний державний санітарний лікар Ігор Кузин розповів, що більше 98% госпіталізованих з коронавірусною хворобою за останні три місяці не були вакциновані.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я України в Facebook.

За останні три місяці 98,1% госпіталізованих з COVID-19 в Україні – невакциновані, зазначили у відомстві.

«За даними Електронної системи охорони здоров’я, протягом останніх 3 місяців майже всі, хто потрапляє в лікарню через важкий перебіг або ускладнення від COVID-19 в Україні – невакциновані. Якщо ви хочете вберегти себе від тяжкого перебігу, госпіталізації і смерті, зробіть щеплення вже сьогодні», – зазначив Кузин.

Зараз йде стрімке погіршення епідситуації, кількість нових випадків COVID-19 за добу зросло вдвічі за минулий тиждень: з 3,3 тисячі за понеділок, 13 вересня, до понад 6 тисяч за п’ятницю, 17 вересня.

У зоні високого ризику тяжкого перебігу COVID-19 і смерті – люди старше 60 років, люди з супутніми захворюваннями, наприклад, цукровим діабетом, серцево-судинними, онкологічними захворюваннями, і ті, хто щодня контактує з великою кількістю людей, наприклад, медики, педагоги, соцпрацівники, працівники державних органів.

  У Житомирі говорять про радикальний «тріумвірат» Батьківщини, сили та честі

В МОЗ нагадують, що вакцинація – це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби.