В українських школах з’являться вихователі безпеки

В українських школах з'являться вихователі безпеки

В українських школах з’являться вихователі безпеки

Сьогодні, 08:04

Нововведення впроваджується в рамках проекту “Безпечне дитинство”, спрямоване “на створення безпечного середовища для дітей, захисту їхніх прав та законних інтересів”.

В українських школах почнуть працювати вихователі безпеки, які будуть постійно знаходитися в навчальних закладах і стануть сполучною ланкою між поліцейськими офіцерами і батьками, учнями та адміністрацією шкіл. Про це у вівторок, 21 вересня, розповіла заступник глави МВС Катерина Павліченко в ефірі програми Сніданок з 1+1.

Вона уточнила, що нововведення впроваджується в рамках проекту “Безпечне дитинство”, спрямоване “на створення безпечного середовища для дітей, захисту їхніх прав та законних інтересів”.

“Справа в тому, що з початку цього року в Україні було зареєстровано майже три тисячі кримінальних правопорушень, вчинених або дітьми, або з їхньою участю. При цьому кількість злочинів проти самих дітей – таке ж”, – зазначила Павліченко.

Вона підкреслила, що вихователі пройдуть відповідний відбір і навчання на базі навчальних закладів системи МВС. Їх навчать специфіці роботи з дітьми.

  Повторно виставили на аукціон будівлю цеху контрольно-вимірювальних приладів у Житомирі

“Вони будуть орієнтуватися в тих проблемах, які сьогодні існують в шкільному середовищі, зокрема в законодавчій площині, а також орієнтуватися на міжнародні практики”, – пояснила заступник голови МВС.

Вихователі стануть передавати “копам” інформацію, що вимагає реагування, і стануть працювати “в тісному контакті” з правоохоронцями для створення безпечного середовища в школі.

Павліченко додала, що якщо школи невеликі і розташовані поруч, то на кілька навчальних закладів може бути один вихователь безпеки.