Школи з низьким рівнем вакцинації персоналу зобов’язали перейти в онлайн

Школи з низьким рівнем вакцинації персоналу зобов'язали перейти в онлайн

Школи з низьким рівнем вакцинації персоналу зобов’язали перейти в онлайн

Сьогодні, 16:56

Освітній процес триватиме в дистанційному форматі і не повинен припинятися, підкреслили в МОН.

У “жовтій” карантинній зоні в Україні школи з рівнем вакцинації персоналу нижче 80% зобов’язані перейти на дистанційне навчання, але не повинні припиняти освітній процес. Про це заявив глава Міносвіти Сергій Шкарлет на засіданні Кабміну в середу, 22 вересня.

“Якщо в установі освіти менше 80%, які мають один з перерахованих документів (про вакцинацію від COVID. – Ред.), то навчання в такому закладі повинно тривати з використанням технологій дистанційного навчання. Освітній процес триватиме в дистанційному форматі і не повинен припинятися”, – сказав Шкарлет.

Водночас Кабмін має намір дозволити роботу садочків, а також молодших класів на карантині. Так робота установ не залежатиме від введеної зони карантину.

“Також спільно з МОЗ вважаємо за доцільне передбачити можливість відвідування закладів освіти для шукачів шкільної освіти, спеціальних установ загальної середньої освіти й учнів 1-4 класів установ загальної середньої освіти незалежно від рівня епіднебезпеки”, – додав Шкарлет.

  Зачем нужны анализы на антитела против COVID-19

Міністр відзначив, що вихованці садочків і учні початкових класів мають потребу в безпосередньому контакті з педагогічними працівниками.

“І саме тому сьогодні ми ініціюємо зміни до постанови Кабміну, де буде дозволено відвідування закладів освіти дошкільнятам, учням 1-4 класів закладів освіти”, – підкреслив Шкарлет.