Україна отримала морозильники для вакцини Pfizer: чому саме зараз

Україна отримала морозильники для вакцини Pfizer: чому саме зараз

Україна отримала морозильники для вакцини Pfizer: чому саме зараз

Сьогодні, 12:35

Україна отримала в рамках ініціативи COVAX 3 морозильні камери для зберігання вакцини Pfizer від COVID-19 за ультранизьких температур.

Морозильні камери з діапазоном температур від -40 до -86 градусів виробництва Vestfrost, Данія, будуть встановлені на складі ДП “УкрМедПостач” Міністерства охорони здоров’я України.

Чому морозильні камери потрібні саме зараз

У МОЗ повідомили, що уже у найближчі тижні будуть щотижневі поставки по майже півмільйона доз вакцини Comirnaty від Pfizer-Biontech. Тож, потрібно більше обладнання для логістичних ланцюгів.

“Ультрахолодові морозильники для вакцини допоможуть нам надійно зберігати цю вакцину і захищати все більше українців проти COVID-19. Ми вдячні партнерам, які підтримують нас у цьому відповідальному процесі”.

Закупівля додаткових ультрахолодових морозильників дозволяє збільшити потужності України щодо зберігання на національному рівні вакцини Pfizer, яка потребує наднизьких температурних умов від -60°C до -80°C.

Зберігання й логістику мРНК-вакцин, отриманих у рамках ініціативи COVAX, із дотриманням відповідного холодового ланцюга в Україні забезпечує Агентство США з міжнародного розвитку USAID.

  У Житомирі під час зйомок програми охоронець накинувся на журналіста

Також Україна продовжить отримувати вакцини від COVID-19 у рамках COVAX.

Станом на вересень уже отримало 4 325 910 доз вакцин різних виробників (Pfizer, Moderna та AstraZeneca) в рамках COVAX.