Хто має право отримувати пенсію у зв’язку з втратою годувальника?

Хто має право отримувати пенсію у зв’язку з втратою годувальника?

Хто має право отримувати пенсію у зв’язку з втратою годувальника?

Сьогодні, 11:22

Чи маю право отримувати пенсію у зв’язку з втратою годувальника?

Ви маєте право на пенсію у зв’язку з втратою годувальника, за умови, що в чоловіка було достатньо страхового стажу для призначення цього виду пенсійної виплати. Адже відповідно до ст.36 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі — Закон), пенсія у зв’язку з втратою годувальника призначається непрацездатним членам сім’ї померлого годувальника, які були на його утриманні, за наявності в годувальника на день смерті відповідного страхового стажу. Зазначеною статтею визначено коло осіб, які належать до непрацездатних членів сім’ї, зокрема, це чоловік (дружина), а в разі їх відсутності один із батьків або брат чи сестра, дідусь чи бабуся померлого годувальника, незалежно від віку та працездатності, якщо він (вона) не працюють і зайняті доглядом за дитиною (дітьми) померлого годувальника до досягнення нею (ними) восьми років.

  У вас вкрали паспорт? Що ж робити?