Засуджено молодика з Бердичівщини, який обкрадав односельців

Засуджено молодика з Бердичівщини, який обкрадав односельців

Засуджено молодика з Бердичівщини, який обкрадав односельців

Сьогодні, 11:17

27-річний житель с. Слободище заслухав вирок за вчинення серії крадіжок у своєму селі та Бердичеві. Суд призначив йому чотири з половиною роки ув’язнення – це кінцеве покарання з урахуванням попередніх судових рішень: чоловік отримав уже п’яту судимість.

Про це 24 вересня поінформувала пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області.

“Під час розгляду провадження встановили, що у березні-квітні 2017-го обвинувачений чотири рази проникав на територію одного й того самого домогосподарства, пошкоджував навісний замок хліва і викрадав запчастини до автомобіля й мотоцикла. Загальна сума збитків – понад 6 тис. грн. Також у квітні, уже з іншого сільського обійстя, чоловік поцупив телевізор вартістю 4 тис. грн. А згодом орудував у Бердичеві: протягом червня-липня 2017-го вчинив іще три крадіжки, завдавши потерпілим збитків на понад 8000 грн”, – йдеться у повідомленні.

Чоловік повністю визнав свою вину в усіх інкримінованих злочинних епізодах та розповів, що поцуплене майно здавав на метал або продавав. Просив «не додавати йому багато строку».

  У Динамо розглядають кандидатуру Шевченка замість Луческу

Рецидив злочинів суд визнав обставиною, що обтяжує обвинуваченому покарання. Також було зважено на наявність попередніх проблем із законом, негативні характеристики за місцем ув’язнень і проживання, вчинення нових правопорушень невдовзі після відбуття покарань. І лише позиція потерпілих, котрі не наполягали на суворій карі, а також каяття та сприяння слідству врятували молодика від максимального терміну – він засуджений до 4 років 6 місяців позбавлення волі.

Вирок набере чинності після завершення 30-денного терміну на подання апеляційної скарги (якщо її не буде подано).