Прапор в центрі Житомира хочуть замінити – на “зимній варіант”

Прапор в центрі Житомира хочуть замінити - на "зимній варіант"

Прапор в центрі Житомира хочуть замінити – на “зимній варіант”

Сьогодні, 14:28

На майдані Соборному в Житомирі планують замінити синьо-жовтий стяг на «зимовий варіант».

Про це 27 вересня розповів директор КП «Зеленбуд» Олександр Волокіта (флагшток із прапором перебувають на балансі КП «Зеленбуд»). Він зазначив, що прапор потрібно змінювати кожні два місяці, але це будуть робити лише за потреби, коли полотно матиме неестетичний вигляд, – пише Житомир.info.

«У нас на підприємстві є два варіанти стягу, тобто на підприємстві залишився один варіант – це «зимній» варіант, а на майдані Соборному – «літній» варіант. Чим відрізняється «зимовий» від «літнього»? Цупкість тканини, тобто у «літнього» легша тканина, а у «зимового» більша цупкість, не так намокає, і при більших поривах вітру будемо застосовувати «зимовий» варіант. Взагалі зміна прапору передбачається в документації раз на два місяці. Але, скоріш за все, ми будемо дивитися на стан прапора: якщо дійсно будуть якісь критичні питання, тоді будемо змінювати», – розповідає директор КП «Зеленбуд» Олександр Волокіта.

  У Житомирі Польову відключили від води

За словами директора КП «Зеленбуд», один стяг коштує близько 45 тис. грн, за рік потрібно придбати шість прапорів, з яких два будуть з тканини, яка підійде для зимового періоду.

«Можемо з вами порахувати. Якщо раз у два місяці (змінювати), в рік потрібно шість прапорів. То шість помножити на 45 тис. грн – це 270 тис. грн на рік», – каже Олександр Волокіта.

Також він додав, що прапор, який зараз бачать житомиряни, в гарному стані.

«На мою думку, прапор знаходиться в гарному стані. Єдине, завтра ми його опустимо, подивимося, де стрічка відійшла, виконаємо поточний ремонт, і гадаю, що цей прапор ще місяць прослужить
», – говорить директор КП «Зеленбуд» Олександр Волокіта.