У Житомирі – чергова «ложка дьогтю» : тепер – на Новому бульварі!

У Житомирі – чергова «ложка дьогтю» : тепер – на Новому бульварі!

У Житомирі – чергова «ложка дьогтю» : тепер – на Новому бульварі!

Сьогодні, 11:31

Станіслав Балакішиєв, як власник фірми-підрядника, що займалася ( і поки що займається) модернізацією Нового бульвару у Житомирі, зауважив, що 24 вересня 2021 року роботи із впорядкування Нового бульвару будуть завершені.

У Житомирі – чергова «ложка дьогтю» : тепер – на Новому бульварі!

Поки що так ніхто у Житомирі і не знає, наскільки реалістичними виявились озвучені «каменярем» ( Стаса Балакашієва , як і Івана Франка, саме так і величають віднедавна у Житомирі) терміни.

Те, що фонтан на Новому бульварі цієї осені не запрацює, в один голос повідомили одразу декілька чиновників. Його, за всіма вимогами будівництва та реконструкції, мали б запустити і перевірити готовність до роботи саме зараз.. А потім, зважаючи на настання морозів та холодів, знову законсервувати до весни 2022 року. Так от, поки що обрисів фонтану на Новому бульварі ніхто не вгадує. Таким чином питання про фонтан тут відкладене до наступного року. Хтозна, як воно буде і чи не виявиться, що для запуску фонтану знадобляться додаткові кошти?

  Посміхніться!

А так, загалом, ремонтні та впорядкувальні роботи на Новому бульварі виконані у повному обсязі.. Новий бульвар вже повністю оновили гранітною плиткою. Встановили лавки із підсвіткою, висадили певну кількість кущиків. Житомиряни, які нещодавно висловлювались на телекамери з приводу вражень про оновлену і щойно відремонтовану вулицю, ледь не в один голос казали, що Новий бульвар – гарний і класний. Але ж так ми вже влаштовані, що без «ложки догтю» у Житомирі ніколи нічого не відбувається. Цього разу весь позитив від модернізації Нового Бульвару втрачений тим, що біля обласної наукової бібліотеки (як головного символу літературного Житомира) будівельники залишили (чи залишають) невеличкий майданчик «квадратів» на 60 , який вважається територією установи Житомирської облради.

У Житомирі – чергова «ложка дьогтю» : тепер – на Новому бульварі!

Наче житомиряни, які ходять до бібліотеки, винні у тому, що чиновники (і насамперед керівники) мерії Житомира та Житомирської облради не змогли домовитися про гроші чи ще про щось. При цьому, на футболі, на людях, на зустрічах у публічних місцях – обласне та міське начальство – завжди разом. Чому шмат території біля обласної бібліотеки залишився занедбаним і чому будівельники не спромоглися довершити справу оновлення насправді дуже популярної у житомирян зони відпочинку – ніхто у Житомирі відповісти не може. Назвати це недоречністю чи відомчою неузгодженістю також не доводиться. Адже на кону – імідж міста Житомира, а вже згодом – і авторитет всієї Житомирщини.

  На Луганщині нова пожежа, через яку детонують снаряди

Тим паче, що найбільші комерційно- приватні установи – готельно –ресторанний комплекс «Гайки» та кафе «Файна кнайпа», які «оточили» обласну бібліотеку, виявились впорядкованими і окультуреними. Звісно ж, задарма для їх власників. А от науковій бібліотеці поки що не везе! І як довго це триватиме – також ніхто не знає. Спробуй з’ясувати, хто із начальства (область чи місто Житомир) першим здогадається знайти для будівельників кілька десятків тисяч гривень, аби Новий бульвар за підсумками своєї чергової реконструкції, не мав «лисин» чи «плям», що псуватимуть настрій і ще довго будуть служити отією «ложкою дьогтю» у гарній справі.

І наостанок хотілося б окремо наголосити на тому, що якраз ця «Ложка дьогтю» може служити однією із туристичних візитівок Житомира. Як незатишного міста , із еклетично змішаним міським дизайном і купою «недоречностей», яких гостям показувати не можна. За будь-яких обставин. Та й собі споглядати на ремонти та модернізації із «дірками» та «латками» також неприємно. Хто б і що не казав.

Автор статті: Сидір Ковпак