У службі автодоріг розповіли про стан недобудованої об’їзної біля Житомира

У службі автодоріг розповіли про стан недобудованої об’їзної біля Житомира

У службі автодоріг розповіли про стан недобудованої об’їзної біля Житомира

Сьогодні, 09:13

На початку літа мешканців дачного масиву біля села Сонячне скаржились на недобудовану житомирську об’їзну. Люди стверджували, що дорога аварійна, та показували, як через незавершені роботи по водовідводу розмиває їхні вулиці та затоплює домівки.

Якщо ж зверху дорожнє полотно ніби у задовільному стані, то знизу біля системи водовідводу, де роботи не були завершені, за кілька місяців відсів розмило ще більше, – пише Житомир.info.

Після того, як з китайською компанією розірвали договір, об’їзну утримує Служба автомобільних доріг у Житомирській області. Там нам розповідають, що служба постійно підсипає узбіччя об’їзної, адже проблема з водовідводом дійсно є. Щодо проїжджої частини, кажуть: вона у задовільному стані, аварійності немає.

«Північний обхід Житомира, який ми прийняли рік тому, недобудований. Проїжджа частина знаходиться у задовільному стані, повністю проїзна, але недобудова є недобудова. Там незакінчені роботи по водовідводу і ми бачимо на узбіччі, що є місця розмиву – це низина, куди йде вода, адже там немає зливостоків і відводу води, там є питання. Після дощів ті розмиви, які з’являються, служба у найкоротші строки засипає. Велика ділянка була і вона вже зроблена – це розв’язка Оліївська – це там, де перетинаються М – 06 і М – 21», – розповідає заступник начальника з експлуатаційного утримання САД у Житомирській області Микола Савенко.

  В Україні 5094 нових випадки коронавірусу: в Житомирській області - 193

Також у САД звертаються увагу, що ДТП на об’їзній трапляються здебільшого через порушення правил дорожнього руху.

«ДТП там трапляються тільки з однієї причини – там порушується швидкісний режим, там від в’їзду на обхід Житомира до виїзду від Глибочицької розв’язки до Іванівської – жовта смуга осьова. Там заборонено обгін, там заборонено швидкість понад 50 км на годину. На жаль, там ні один водій не виконує норми знаків і норми розмітки дорожньої
», – каже Микола Савенко.

Зараз дорогу готують до зимового утримання, паралельно коригують технічну документацію, щоб далі оголошувати новий тендер.

«Я думаю, що три-чотири місяці максимум ця дорога буде в Прозоро. Вона буде виставлятися на Прозоро і буде переможець, який далі продовжить цю дорогу будувати», – додає заступник начальника з експлуатаційного утримання САД у Житомирській області Микола Савенко.