Житомирянка довірилася шахраям та втратила заощаджень на 20 тисяч гривень

Житомирянка довірилася шахраям та втратила заощаджень на 20 тисяч гривень

Житомирянка довірилася шахраям та втратила заощаджень на 20 тисяч гривень

Сьогодні, 12:57

Жителька м. Житомира, повіривши «добродійці», яка прийшла до неї додому, здійснила обмін «старих грошей на нові». У результаті втратила 20 тисяч гривень заощаджень. Поліцією розпочата відповідна перевірка. Правоохоронці закликають громадян бути обачними під час здійснення фінансових операцій.

Про це повідомляють у ГУНП у Житомирській області.

12 жовтня до Житомирського райуправління поліції звернулась 71-річна жителька обласного центру із повідомленням про шахрайство. Жінка розповіла, що кілька днів тому, повіривши незнайомці, обміняла свої гроші на «нові». Нині ж виявила, що натомість отримала папірці в конверті.

На місці події поліцейські з’ясували, що 8 жовтня додому до заявниці прийшла незнайомка, яка й повідомила про нібито необхідність обміну купюр «старого зразка». Жінка зазначила, що для зручності пенсіонерів така послуга здійснюється вдома, відтак запропонували господині перевірити свої заощадження та провести необхідну процедуру.

У результаті певних маніпуляцій гостя отримала 20 тисяч гривень, що належали пенсіонерці. Натомість залишила конверт з нібито «новими» купюрами. Лише згодом жінка перевірила його вміст та виявила, що ошукана.

  В Україну йде різке похолодання: синоптики назвали дату

Нині поліцейські з’ясовують всі обставини та встановлюють особу, причетну до ошуканства.