У Житомирі безхатько поселився за 60 метрів від дверей мерії

У Житомирі безхатько поселився за 60 метрів від дверей мерії

У Житомирі безхатько поселився за 60 метрів від дверей мерії

Сьогодні, 08:50

Можна скільки завгодно славити Житомир, можна відкривати нові пам’ятники, модернізувати міський пасажирський транспорт, але при всьому цьому у місті пахне безладом. І перша «дрібничка» житомирського «дна» – безхатьки на вулицях міста.

Ніде правди діти, сьогодні безхатьків повно скрізь: в усіх містах України, а в столичному Києві їх, здається, не перелічити. Однак у Житомирі для безхатьків створені особливі умови. Безхатьки у нашому місті люблять публіку, центр міста і жити хочуть не просто абияк, а обовязково – на видноті.

Черговий такий «житель» чомусь вирішив освоїти зупинку громадського транспорту на вулиці Велика Бердичівська. Всього за 60 метрів від входу до мерії, навпроти входу до відомого у Житомирі ресторану «Фамилия», біля самісіньких дверей магазину «Світ мисливця» безхатько ( не захотів називати свого імені) спокійно відпочиває, прилюдно перевдягається і здійснює всілякі інші домашні «побутово – косметичні “операції”.

У Житомирі безхатько поселився за 60 метрів від дверей мерії

І – нічого! Все це на очах сотень пасажирів, які сидять у салонах автобусів, тролейбусів. Які тут же зупиняються і не просто можуть, а ПРОСТО ЗМУШЕНІ спостерігати за безхатьком і його домашнім побутом.

  Тривожні новини із житомирської залізниці

У цей самий день у місті відбувається відкриття памятника, а люди, зодягнуті і налаштовані на свято Святої Покрови Богородиці, бачать і терплять таке негарне сусідство. І – НІЧОГО!. І ніякої тобі муніципальної інспекції, ні поліції, ні поліцейських офіцерів громади.

Памятатєте, Житомир у цьому стосунку був піонером серед інших міст України. І порядок на вулицях Житомира мав бути зразковим. Але – щось пішло не так. Безхатько, який минулого року жив на Новому бульварі, тепер ( інший персонаж) поселився на зупинці по Великій Бердичівській. Що це означає, сказати важко. Але, можливо, хтось щось скаже?

Сидір Ковпак